Автохолодильник компресорний Ranger Ice Cool 40L — портативна морозильна камера та нагрівач із Bluetooth-керуванням та зливним отвором.
Основні характеристики:
- Об’єм: 40 літрів
- Температурний діапазон: від -20°C до +20°C
- Живлення: 12/24 В (авто), 110/220 В (мережа)
- Потужність: 60 Вт
- Особливості: захист акумулятора авто, LED-дисплей, зливний отвір
- Розміри зовнішні: 66 × 40 × 41.5 см
- Вага: 12 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Загальний об`єм | 40 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -20 град. |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Тип автохолодильнику | Компресорний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В, Мережа 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 259 ₴









