Коропова розкладачка Ranger BED 88 Sleep System — ліжко на 6 ніжках із вбудованим спальним мішком та флісовим матрацом.
Основні характеристики:
- Каркас: сталева труба (25, 35х10 мм) та алюміній
- Матеріал тканини: Polyester 5×300D з ПВХ-покриттям, фліс
- Розміри в розкладеному вигляді: 34-45 х 207 х 75 см
- Навантаження: до 160 кг
- Особливості: спальник на весняно-осінній період (на блискавці), матрац товщиною 5 см, регульовані ніжки
- Вага: 11.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Комбінація алюмінієвого сплаву та сталі |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Тип | Коропова |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація | З матрацом |
| Особливості | Регулювання нахилу спинки, З карманом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 939 ₴









