Род-под Gladiator RP188 — 4-ніжна підставка для 4 вудилищ із телескопічним регулюванням.
Основні характеристики:
- Матеріал рами: нержавіюча сталь, профільна труба 25x25 та 22x22 мм
- Довжина: регулюється 80–130 см
- Висота: регулюється 38–85 см
- Ширина буз-бару: 71 см
- Комплектація: чохол у комплекті
- Вага: 3.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Максимальна довжина | 130 см |
| Мінімальна висота | 38 см |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Тип | Род под |
| Ширина | 71 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 189 ₴









