Коропова розкладачка Ranger BED 80 Fleece — ліжко на 6 ніжках із флісовими вставками по периметру.
Основні характеристики:
- Каркас: сталева труба 25 мм та алюмінієві ніжки
- Матеріал тканини: PVC 600D, фліс
- Розміри в розкладеному вигляді: 33-42 х 207 х 80 см
- Навантаження: до 160 кг
- Особливості: наповнювач матраца 2 см, подушка 4 см, п’ятаки 7 см, чохол у комплекті
- Вага: 12.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Комбінація алюмінієвого сплаву та сталі |
| Підстава спального місця розкладачки | ПВХ |
| Тип | Коропова |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Особливості | Регулювання нахилу спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | З матрацом | З подушкою з чохлом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 169 ₴









