Коропова розкладачка Ranger Ground Contact Lux — потужне ліжко на 6 ніжках з можливістю використання як крісла.
Основні характеристики:
- Каркас: сталева труба 22–25 мм та алюмінієві ніжки
- Матеріал тканини: PVC 600D
- Розміри в розкладеному вигляді: 29-38 х 210 х 77 см
- Навантаження: до 160 кг
- Особливості: наповнювач матраца 2 см, подушка 4 см, система натягу проти провисання, чохол у комплекті
- Вага: 9.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Комбінація алюмінієвого сплаву та сталі |
| Підстава спального місця розкладачки | ПВХ |
| Тип | Коропова |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Комплектація | |
| Особливості | Регулювання нахилу спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | З матрацом | З подушкою з чохлом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 889 ₴









