Род-под Gladiator RP190-159 — 4-ніжна підставка для 4 вудилищ із регулюванням кута нахилу.
Основні характеристики:
- Матеріал рами: нержавіюча сталь, профільна труба 40x20 та 37x17 мм
- Довжина: регулюється 65–105 см
- Висота: регулюється 47–84.5 см (ніжки 40–65 см)
- Ширина буз-бару: 60.5 см
- Комплектація: чохол у комплекті
- Вага: 3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна довжина | 105 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Мінімальна довжина | 65 см |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Тип | Род под |
| Ширина | 60.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 84.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 769 ₴









