Зимове покриття для намету Ranger EXP 3-man Bivvy — водонепроникна накидка для додаткової теплоізоляції.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Нейлон 210D PU
- Водостійкість: 5000 мм водяного стовпа
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 х 400 х 330 см
- Комплектація: 6 кілочків для фіксації
- Вага: 3.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Оливковий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 330 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 019 ₴






