Складне крісло Ranger Favorite — просторе та зручне туристичне крісло.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: подвійна тканина Оксфорд 600D з поролоном
- Каркас: сталева труба (19-24 мм) з полімерним покриттям
- Розміри в розкладеному вигляді: 93 x 64 x 59 см
- Розмір сидіння: 48 x 43 см
- Навантаження: до 120 кг
- Вага: 4.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 930 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴









