Складане крісло Ranger Relax — крісло-шезлонг із 4 положеннями спинки та знімною підставкою для ніг.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: поліестер 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм із порошковим покриттям
- Розміри в розкладеному вигляді: 74–89 х 58–98 х 85 см
- Навантаження: до 110 кг
- Вага: 3,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 850 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴









