Род-под Gladiator RP050-3 — 4-ніжна підставка для 3 вудилищ із телескопічним регулюванням.
Основні характеристики:
- Матеріал рами: кругла труба з нержавіючої сталі, Ø 12–16 мм
- Довжина: регулюється 77–126 см
- Висота: регулюється 45–50.5 см
- Ширина буз-бару: 39.5 см
- Комплектація: чохол у комплекті
- Вага: 1.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна довжина | 126 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Мінімальна довжина | 77 см |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Тип | Род под |
| Ширина | 39.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 50.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


