Термосумка Yodo Cactus 8L — ізотермічна сумка на 8 літрів із принтом "кактус" та двома акумуляторами холоду в комплекті.
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (6 мм)
- Розміри: 20 х 28 х 20.5 см
- Об’єм: 8 л
- Вага: 0.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 8 л |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 28 см |
| Ширина | 20.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴








