Термосумка Yodo Lunch 12L — ізотермічна сумка-ланчбокс із двома окремими відсіками.
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (6 мм)
- Розміри: 26 х 30 х 21 см
- Об’єм: 12 л (6+6)
- Вага: 0.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 12 л |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴






