Каремат 185х55 см Eva, сірий (5 мм)
- Немає в наявності
- Код: RA_SK0003
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каремат Eva (сірий) — легкий зносостійкий туристичний килимок.
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 130 кг/м3)
- Розміри: 185 х 55 см
- Товщина: 5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 185 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Щільність матеріалу | 130 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 399 ₴


