Сидушка тактична (пінопопа) Ranger з вухами, мультикам
- Немає в наявності
- Код: RA_RA8907
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сидушка тактична Ranger з вухами (мультикам) — польове сидіння з додатковим вітро- та вологозахистом по краях.
Основні характеристики:
- Матеріал: ізолон, чохол з Оксфорд 600D PU
- Розміри: 39 х 28 см
- Товщина: 10 мм
- Особливості: клапан для заміни наповнювача, кріплення на фастекс та стропу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 39 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Oxford| Ізолон |
| Колір | Милитари |
- Ціна: 399 ₴
