Складаний стілець Ranger Fish Lite N — посилений сталевий стілець із м'яким ущільнювачем сидіння.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 22 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 38 х 29.5 х 32 см
- Навантаження: до 120 кг
- Вага: 1.65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Табурет |
| Ширина стільця | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





