Термосумка Ranger HB5-S — компактна ізотермічна сумка об’ємом 5 літрів.
Основні характеристики:
- Матеріал: нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (6 мм)
- Розміри: 16 × 22 × 19 см
- Об’єм: 5 л
- Особливості: плечовий ремінь, світловідбивні елементи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 5 л |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴









