Термосумка Keeplit 5L — компактна ізотермічна сумка (вміщує 6 банок по 0.5 л).
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (4 мм)
- Розміри: 16.5 х 24 х 19 см
- Об’єм: 5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 5 л |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴








