Складане крісло Ranger Tourist — компактне туристичне крісло без підлокітників.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: поліестер 600D (чохол 210D)
- Каркас: сталева труба 13 мм з порошковим покриттям
- Розміри в розкладеному вигляді: 70 х 44 х 44 см
- Розмір сидіння: 39.5 х 44 см
- Навантаження: до 90 кг
- Вага: 1.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 395 мм |
| Глибина стільця | 700 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴









