Каремат Ranger Eva (сірий) — зносостійкий килимок-пінка для туризму та спорту.
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 130 кг/м3)
- Розміри в розкладеному вигляді: 200 х 60 см
- Товщина: 5 мм
- Розміри у складеному вигляді: 60 х 12 х 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Щільність матеріалу | 130 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴









