Складаний стілець Ranger Desna — компактний розкладний стілець зі спинкою.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм з полімерним покриттям
- Розміри в розкладеному вигляді: 68 х 28.5 х 37.5 см
- Висота спинки від сидіння: 29 см
- Навантаження: до 80 кг
- Вага: 1.84 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Глибина стільця | 285 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴
