Складаний стілець Ranger Desna N — посилений розкладний стілець зі спинкою.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 58.5 х 30 х 38 см
- Навантаження: до 90 кг (до 110 кг на рівній поверхні)
- Вага: 1.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 330 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴






