Сидушка тактична (пінопопа) Ranger, піксель
- Немає в наявності
- Код: RA_RA8905
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сидушка тактична Ranger (піксель) — польове вологостійке сидіння.
Основні характеристики:
- Матеріал: ізолон, чохол з Оксфорд 600D PU
- Розміри: 39 х 28 см
- Товщина: 10 мм
- Особливості: кріплення на пояс (резинка на фастексі) та на РПС (стропа з кнопкою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 39 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Oxford| Ізолон |
| Колір | Милитари |
- Ціна: 299 ₴


