Гермомішок Ranger 20 л — водонепроникна сумка з ПВХ-покриттям та проклеєними швами.
Основні характеристики:
- Матеріал: поліестер 210Т Diamond Ripstop
- Об’єм: 20 л
- Розміри в розкладеному вигляді: 66 × 24 × 24 см
- Вага: 0,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 кг |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості мішка | Зовнішня ручка, Водонепроникний, Вологостійкий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ|Полиэстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







