Термосумка Keeplit Lunch 4L — компактна ізотермічна сумка для обідів.
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (4 мм)
- Розміри: 14 х 26 х 14 см
- Об’єм: 4 л
- Вага: 0.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 4 л |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





