Складаний стілець Ranger Oril — компактний розкладний стілець.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм з полімерним покриттям
- Розміри в розкладеному вигляді: 39 х 29 х 34.5 см
- Розмір сидіння: 29 х 29.5 см
- Навантаження: до 80 кг
- Вага: 1.65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Глибина стільця | 290 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Табурет |
| Ширина стільця | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




