Складаний стілець Ranger Oril N — посилений розкладний стілець з ременями під сидінням.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 31.5 х 29 х 31.5 см
- Навантаження: до 90 кг (до 110 кг на рівній поверхні)
- Вага: 1.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 315 мм |
| Глибина стільця | 290 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Табурет |
| Ширина стільця | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴





