Термосумка Ranger HB5 — компактна ізотермічна сумка об’ємом 4,5 літра.
Основні характеристики:
- Матеріал: нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (6 мм)
- Загальні розміри: 16,5 х 21,5 х 15 см
- Об’єм: 4,5 л
- Вага: 0,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 4.5 л |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 21.5 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴









