Гермомішок Ranger 10 л — водонепроникна сумка з ПВХ-покриттям та проклеєними швами.
Основні характеристики:
- Матеріал: поліестер 210Т Diamond Ripstop
- Об’єм: 10 л
- Розміри в розкладеному вигляді: 47 × 21 × 21 см
- Вага: 0,1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості мішка | Зовнішня ручка, Водонепроникний, Вологостійкий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ|Полиэстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴






