Сидушка туристична Ranger Eva (10 мм) — теплоізоляційний килимок-сидушка.
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 130 кг/м3)
- Розміри: 30 х 35 см
- Товщина: 10 мм
- Особливості: гумка з карабіном для кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Щільність матеріалу | 130 кг/м3 |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴



