Складаний стілець Ranger FS-21123 — легкий сталевий розкладний стілець.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: поліестер 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 35 х 27 х 33 см
- Розмір сидіння: 26 х 24 см
- Навантаження: до 90 кг
- Вага: 0.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Глибина стільця | 270 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Табурет |
| Ширина стільця | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




