Сидушка туристична (пінопопа) 36х30 см Eva, сіра (10 мм)
- Немає в наявності
- Код: RA_SK0006
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристична сидушка Eva (сіра) — зносостійке теплоізоляційне сидіння підвищеної щільності.
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 130 кг/м3)
- Розміри: 36 × 30 см
- Товщина: 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 36 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Щільність матеріалу | 130 кг/м3 |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 149 ₴


