Сидушка туристична (сіра) — теплоізоляційне сидіння (15 мм).
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 33 кг/м3)
- Розміри: 33 х 30 см
- Товщина: 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 33 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

