Сидушка туристична (пінопопа) 33х30 см, сіра (10 мм)
- Немає в наявності
- Код: RA_SK0004
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сидушка туристична (сіра) — теплоізоляційне сидіння (10 мм).
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 33 кг/м3)
- Розміри: 33 х 30 см
- Товщина: 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 33 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 99 ₴
