-6%

Підлітковий велосипед 24" SPACE IZIDA DD FR, рама 11", фіолетово-сріблястий
8 550 ₴
8 069 ₴
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SP-24-082
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підлітковий велосипед 24" SPACE IZIDA, алюмінієва рама 11", фіолетово-сріблястий — підлітковий велосипед із колесами 24 дюйми та легкою рамою 11 дюймів, призначений для їзди дорогами та прогулянковими маршрутами.
Основні характеристики:
- Тип: підлітковий велосипед
- Бренд: SPACE
- Модель: IZIDA
- Матеріал рами: алюміній
- Діаметр коліс: 24"
- Розмір рами: 11"
- Колір: фіолетово-сріблястий
- Рік випуску: 2026
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 14.2 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 11" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 127-152 |
| Колір | фіолетово-сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 069 ₴





