Дитячий велосипед Space Kid Sun 20", чорно-рожевий — дитячий велосипед із колесами діаметром 20 дюймів, призначений для пересування по рівних міських покриттях.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Space Kid
- Модель: Sun
- Розмір коліс: 20"
- Колір: чорно-рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Жіноча |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір рами | 10.5" |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 289 ₴






