Дитячий велосипед Space Kid Moon 20", червоний — дитячий велосипед із колесами діаметром 20 дюймів, призначений для пересування дитини рівними дорожніми покриттями.
Основні характеристики:
- Бренд: Space Kid
- Модель: Moon
- Діаметр коліс: 20"
- Колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 10.15 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Крила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір рами | 11.4" |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 349 ₴






