Дитячий велосипед Space Kid Alioth 20", магнієва рама, фіолетовий — дитячий велосипед із 20-дюймовими колесами та рамою з магнієвого сплаву.
Основні характеристики:
- Бренд: Space Kid
- Модель: Alioth
- Діаметр коліс: 20"
- Рама: магнієва
- Колір: фіолетовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴






