-6%

Дитячий велосипед Formula Kid Flower Premium 20", біло-рожево-бірюзовий
5 310 ₴
5 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-20-244
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий велосипед Formula Kid Flower Premium 20", біло-рожево-бірюзовий — дитячий велосипед із колесами діаметром 20 дюймів, призначений для пересування дитини рівними доріжками та навчального катання.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Kid Flower Premium
- Діаметр коліс: 20"
- Колір: біло-рожево-бірюзовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 11.25 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 10 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 009 ₴





