Дитячий велосипед Formula Kid Cream 20", чорно-рожевий — дитячий велосипед із колесами діаметром 20 дюймів, призначений для пересування у дитячому віці.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Kid Cream
- Розмір коліс: 20"
- Колір: чорно-рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 10.25 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 10 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 929 ₴
