Дитячий велосипед Formula Acid 20", рама 11", рожево-синій - дитячий велосипед для їзди по рівних доріжках і прогулянкових маршрутах, призначений для пересування дитини.
Основні характеристики:
- Бренд: Formula
- Модель: Acid
- Діаметр коліс: 20"
- Розмір рами: 11"
- Колір: рожево-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 11.3 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
| Колір | рожево-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 789 ₴






