Міський велосипед Dorozhnik Lux 26", рама 17", смарагдовий — міський велосипед для пересування дорогами загального користування та міськими маршрутами.
Основні характеристики:
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Lux
- Тип: міський велосипед
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 17"
- Колір: смарагдовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Вага | 17.3 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 220 ₴

