Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 28", рама 19", сірий — міський велосипед, призначений для пересування дорогами загального користування та міськими маршрутами.
Основні характеристики:
- Тип: міський велосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Aquamarine
- Діаметр коліс: 28"
- Розмір рами: 19"
- Колір: сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 869 ₴






