-6%
Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 28", рама 19", бордовий
8 610 ₴
8 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-D-28-542
Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 28", рама 19", бордовийГотово до відправки
8 610 ₴8 129 ₴
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 28", рама 19", бордовий — міський велосипед для їзди асфальтованими дорогами та міськими маршрутами.
Основні характеристики:
- Тип: міський велосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Aquamarine
- Діаметр коліс: 28"
- Розмір рами: 19"
- Колір: бордовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Вага | 18.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бордовий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 129 ₴