Гірський велосипед Space Phaeton 29", рама 18", чорно-синій — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування ґрунтовими, лісовими та змішаними покриттями.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Space
- Модель: Phaeton
- Діаметр коліс: 29"
- Розмір рами: 18"
- Колір: чорно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 15.2 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 18" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 119 ₴






