Гірський велосипед Space Mars 29", рама 16", синьо-сірий — велосипед для пересування дорогами та по пересіченій місцевості, оснащений колесами збільшеного діаметра та рамою вказаного розміру.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Space
- Модель: Mars
- Діаметр коліс: 29"
- Розмір рами: 16"
- Колір: синьо-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 349 ₴






