
Гірський велосипед Formula Zephyr 1.0 29", рама 19", темно-сріблястий із зеленим
14 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-29-449
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гірський велосипед Formula Zephyr 1.0 29", рама 19", темно-сріблястий із зеленим — велосипед для їзди по перетнутій місцевості, призначений для руху дорогами різного типу та бездоріжжям.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Zephyr 1.0
- Розмір колеса: 29"
- Розмір рами: 19"
- Колір: темно-сріблястий із зеленим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 280 ₴





