Гірський велосипед Space Lyra 27.5", рама 15", сріблясто-зелений — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування ґрунтовими та змішаними покриттями.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Space
- Модель: Lyra
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 15"
- Колір: сріблясто-зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 15.15 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 15" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сріблясто-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 619 ₴






