Гірський велосипед Formula Zephyr 3.0 27.5", рама 19", червоний — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування ґрунтовими та змішаними покриттями.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Zephyr 3.0
- Розмір коліс: 27.5"
- Розмір рами: 19"
- Колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 419 ₴






