Гірський велосипед Formula Zephyr 3.0 26", рама 14", синій — велосипед для їзди дорогами з різним покриттям і позашляховими маршрутами, оснащений рамою та колесами стандартного для зазначеної моделі розміру.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Zephyr 3.0
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 14"
- Колір: синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 14.9 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 14" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 135-160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 009 ₴






