Гірський велосипед Formula Alpina 26", рама 15", рожево-синій - велосипед для їзди по різних типах покриття, призначений для пересування та катання поза дорогами і на змішаних маршрутах.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Alpina
- Розмір колеса: 26"
- Розмір рами: 15"
- Колір: рожево-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 15.75 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 15" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 489 ₴






